• Mimar Sinan Mah. Ziya Gökalp Blv. No:28 Mi’Marin Medical D:1 Alsancak / İZMİR
  • bilgi@beyinvesinir.com

Beyin ve Sinir

Beyin Cerrahisi


Op. Dr. Özgür AkşanBeyin ve sinir cerrahisi ya da diğer adıyla Nöroşirurji (Neurochirurgie, Neurosurgery); Merkezi ve periferal sinir sistemi bozukluklarının mekanik müdahele yoluyla ileri tetkik, teşhis ve tedavisini yapan bir cerrahi uzmanlık dalıdır. Bu dalda uzmanlık alan tıp doktorlarına Beyin Cerrahı ya da Nöroşirurjiyen (Neurochirurgien, Neurosurgeon) denmektedir.

Teşhis ve Tedavi Ettiği Hastalıklar

 

Op. Dr. Özgür AkşanMikroskopla Bel ve Boyun Fıtığı Ameliyatları


Son yıllarda artan teknolojik gelişmelerle yapılan ameliyatlarda büyük başarılar elde edilmiştir. Bu teknolojik gelişmelerden en önemlisi ameliyathane mikroskobudur.

Mikroskop cihazı birçok branşta kullanıldığı gibi özellikle beyin cerrahı ameliyatlarının en önemli yardımcılarındandır. Bu cihazla özellikle beyin ameliyatları, bel fıtığı ameliyatları, boyun fıtığı ameliyatları yapılmaktadır.

 

 

Op. Dr. Özgür AkşanMikrodiskektominin avantajları;

İzmir Beyin ve Sinir cerrahisi sektöründeki tecrübelerimiz ve uzmanlığımız ile sağlığınız için gereken her işlemi gerçekleştiriyoruz.

 

 

İLETİŞİM

Op.Dr. Özgür AKŞAN, 1977 yılında Trabzon‘da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini (Trabzon Lisesi) Trabzon İli’nde tamamlamıştır. Op.Dr. Özgür AKŞAN, 2000 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Trabzon Arpacılı sağlık ocağında sorumlu hekim olarak görev yapmıştır.

Devam
BİZE ULAŞIN
+90 (532) 414 35 35
Op. Dr. Özgür Akşan